Baza Wiedzy o Funduszach Europejskich

Baza wiedzy

Baza Wiedzy o Funduszach Europejskich to system zarządzania publikacją i wymianą informacji pomiędzy instytucjami zaangażowanymi we wdrażanie Funduszy Europejskich w perspektywie 2014-2021. Pełni również funkcję bazy dokumentów (w tym różnych plików multimedialnych) z dostępną wyszukiwarką zasobów informacyjnych w celu wymiany zagregowanych danych pomiędzy instytucjami zaangażowanymi w zarządzanie wdrażaniem Funduszy Europejskich.

Baza Wiedzy o Funduszach Europejskich jest serwisem dostępnym zgodnie z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Zachęcamy do zapoznania się z Deklaracją Dostępności.

W przypadku problemów z logowaniem prosimy o kontakt z administratorem danego zespołu lub pod adresem e-mail: bazawiedzy@mfipr.gov.pl.

przypomnienie hasła

Zarejestruj się
Serwisy Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.